Transport chorych

Potrzebujesz pomocy w dotarciu na badania, planowe przyjęcie do szpitala?

A może musisz wrócić do domu po hospitalizacji, lub z nieudanego wypadu na narty (z dodatkowym gipsowym balastem)?

 

Znamy to wszyscy: kiedy zależy Ci na czasie załatwienie skierowania na przewóz z przychodni rejonowej graniczy z cudem. Jeśli nie możesz lub nie chcesz stać w długiej kolejce zadzwoń do nas.

Do twojej dyspozycji są nasze ambulanse wraz z fachowym i – co dziś w ochronie zdrowia coraz rzadsze – miłym personelem ratowniczym. Szybko , sprawnie i bezpiecznie, a jednocześnie dbając o komfort i prywatność pacjenta, zapewnimy troskliwą opiekę od łóżka pacjenta aż do miejsca docelowego. Na życzenie klienta jesteśmy też w stanie zaczekać na zakończenie badań lub wrócić o ustalonej godzinie. Brak windy w twoim domu również nie jest problemem.

 

Podczas transportu o bezpieczeństwo pacjenta zadba zespół doświadczonych ratowników, dysponujących sprzętem spełniającym standardy określone w odpowiednich przepisach, określających wyposażenie ambulansów transportowych i zespołów podstawowych ratownictwa medycznego. Nic jednak nie poprawia samopoczucia jak obecność bliskich – w naszej karetce zawsze znajdzie się miejsce dla osoby towarzyszącej.

 

Jeśli zamierzasz zadzwonić do nas z prośbą o wycenę przewozu bądź przygotowany na kilka dodatkowych pytań: by podać ci dokładną kwotę musimy znać:

  1. Datę planowanego przewozu,
  2. Adres miejsca, z którego odbierzemy pacjenta i adres docelowy,
  3. Czy transport będzie się odbywał w jedną stronę, czy również z powrotem,
  4. W jakim stanie jest pacjent – czy może chodzić, czy wymaga zniesienia na leżąco lub siedząco,
  5. Czy podczas transportu wymaga podawania tlenu, monitorowania czynności serca,

 

W przypadku przewozów długodystansowych (międzymiastowych) obowiązuje stawka kilometrowa. W przypadku transportów w obrębie miasta wyceniamy na podstawie szacunkowego czasu przewozu.

W sprawie oferty dzwóń: 693 380 051 (Wojciech Okniński) lub 505 100 650 (Grzegorz Kołodziejak)

kreatyw-media_098