O nas

G_Bogusz

Grzegorz Bogusz

Ratownik medyczny i pedagog. Od 2000 r. związany zawodowo z jednostkami systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne (głównie jako członek zespołów wyjazdowych pogotowia ratunkowego, jak również pracownik Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych oraz OIOM). Instruktor Polskiej Rady Resuscytacji, od 2005 r. jako dyrektor prowadzi kursy resuscytacji krążeniowo-oddechowej i obsługi defibrylatorów AED (BLS-AED).

W przeszłości instruktor harcerski, członek grupy ratownictwa PCK a także ratownik WOPR. Okazjonalnie współpracuje również ośrodkiem szkolenia Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, oraz Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim.

W naszej firmie odpowiada za organizację szkoleń – zarówno pod względem programowym, merytorycznym jak i logistycznym. Jako dyrektor kursów instruktorskich dba o dobre przygotowanie instruktorów współpracujących z CSR EDU-MED.

W chwilach wolnych – biegacz długodystansowy, od niedawna ultramaratończyk.

G_Kolodziejak

Grzegorz Kołodziejak

Ratownik medyczny, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje w jednej z podwarszawskich stacji pogotowia ratunkowego. W zespole CSR EDU-MED od 2006 r, instruktor Polskiej Rady Resuscytacji w zakresie kursów BLS&AED. Kilkukrotnie brał udział w krajowych i międzynarodowych zawodach w ratownictwie medycznym.Od 2012 roku posiada również uprawnienia ratownika narciarskiego, w latach 2010-2015 pełnił też dyżury w ambulatorium Całorocznego Stoku Narciarskiego “Szczęśliwice”.

W naszym zespole odpowiada również za organizację zabezpieczeń medycznych imprez masowych.

Z zamiłowania motocyklista, wielbiciel włoskich motocykli turystycznych Moto-Guzzi.

W_Okninski

Wojciech Okniński

Ratownik medyczny, absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od czasów studiów wytrwale kolekcjonuje kolejne tytuły instruktorskie w dziedzinach ratownictwa i sportu. Poza prowadzeniem szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i resuscytacji (również pod auspicjami Polskiej Rady Resuscytacji), posiada tytuły instruktora survivalu, narciarstwa i aqua-aerobiku.

W zespole CSR EDU-MED od 2008 r. Jako ratownik narciarski dbał o bezpieczeństwo korzystających z Całorocznego Stoku Narciarskiego “Szczęśliwice”. W naszej firmie odpowiada za koordynację transportów medycznych oraz zabezpieczenie imprez sportowych.

W wolnych chwilach pracuje społecznie jako strażak-ochotnik, zrzeszony w Warszawskiej Grupie Ratownictwa Specjalistycznego S-12. Jest też członkiem medycznego patrolu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co roku biarącym udział w zabezpieczeniu festiwalu “Przystanek Woodstock”.