_SAM7479

Szkolenia dla firm i instytucji

Pracodawco! Nie trać czasu (swojego i pracowników) oraz pieniędzy na “szkolenia na niby”! Przygotowując swoich pracowników do udzielania pomocy na terenie zakładu nie wystarczy pokazać im film o pierwszej pomocy – bądź odpowiedzialny i wybierz wartościowe szkolenie z pierwszej pomocy – wypadek może zdarzyć się w każdej chwili.

Dzięki naszej ofercie możesz wybrać pakiet odpowiadający ilości pracowników i zamówić ciekawe i wartościowe szkolenie praktyczne w Twoim zakładzie lub w naszych salach. W ciągu kilku godzin przygotujemy Twoich pracowników do udzielania pomocy w wypadkach w pracy. Dodatkowo na życzenie klienta w ramach pakietu możemy wyposażyć Twój zakład w apteczki.

Zgodnie z Kodeksem Pracy (Art. 207 i 209) (Dz. U. z dnia 18 grudnia 2008 r. nr 223, poz.1460) wyznaczenie pracowników odpowiedzialnych za udzielanie pierwszej pomocy oraz zapewnienie ich przeszkolenia stało się obowiązkiem każdego pracodawcy! Wychodząc więc na przeciw potrzebom oferujemy kursy pierwszej pomocy dla firm.

Szkolenie z pierwszej pomocy nie musi być nudną pogadanką! Aby szkolenie faktycznie przyniosło pozytywne efekty niezbędne jest połączenie kilku elementów, które zawarliśmy w naszej ofercie:
– wcześniejszego przygotowania teoretycznego – które pozwoli zapoznać się z materiałem omawianym na kursie.
– szkolenia praktycznego – które pomoże usystematyzować wiedzę i przygotuje do działania w prawdziwych sytuacjach,
– zapewnienia odpowiedniego wyposażenia, dzięki któremu uczestnicy będą mogli w razie potrzeby wykorzystać zdobytą wiedzę.

Aby spełnić oczekiwania klientów instytucjonalnych proponujemy system szkoleń oparty na analizie potrzeb Twojej firmy. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty możesz podnieść bezpieczeństwo w swoim przedsiębiorstwie od razu w wielu aspektach. W zależności od wielkości zakładu pracy, profilu działalności i ilości zatrudnionych pracowników, sam możesz zdecydować który z pakietów chcesz zamówić:

1. Pakiet PODSTAWOWY

Przeznaczony dla firm zatrudniających mała ilość pracowników, personelu biurowego, małych firm handlowych itp.

W ramach pakietu proponujemy:
A) 8 godzinny “Podstawowy kurs pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia” dla grupy do 6 osób.
Kurs oparty jest głównie na ćwiczeniach i zawiera najważniejsze zagadnienia postępowania z osobą w stanie zagrożenia życia do czasu przybycia pomocy medycznej.
B) podstawowy zestaw ratowniczy – apteczkę obiektową, wyposażoną zgodnie z normą DIN 13157, z możliwością zamontowania na ścianie

Na życzenie klienta szkolenie może być połączone w ze szkoleniem okresowym z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

2. Pakiet ROZSZERZONY

Przeznaczony dla większych firm, pracujących w systemie zmianowym, w których występują poważniejsze zagrożenia, potrzebujące kilku osób przeszkolonych na każdej zmianie.

Pakiet zawiera:
A) szkolenie podstawowe (8 godzin dydaktycznych dla grupy o 12 do 18 osób)
B) szkolenie rozszerzone (16 godzin dla 6 osób)
C) dwie apteczki obiektowe o podwójnym składzie DIN13157, dodatkowo wyposażone w kilka ponad-standardowych elementów

Na życzenie klienta szkolenie może być połączone w ze szkoleniem okresowym z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy i szkoleniem przeciwpożarowym.

3. PAKIET KOMPLEKSOWY

Zawiera:
A) Audyt bezpieczeństwa i ocenę ryzyka w wykonaniu specjalisty w zakresie BHP oraz ratownika medycznego, zakończony raportem dotyczącym zagrożeń oraz zalecanego rozmieszczenia i wyposażenia punktów pierwszej pomocy.
A) szkolenie podstawowe (8 godzin dydaktycznych dla 50% składu osobowego firmy)
B) Szkolenie rozszerzone dla 12 osób
C) Ofertę rabatową na wyposażenie punktów pierwszej pomocy (wyposażonych w zależności od wyników audytu)
D) Szkolenie przeciwpożarowe połączone z ćwiczeniami ewakuacji (na życzenie klienta ćwiczenia w komorze zadymienia) oraz szkolenie okresowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółową ofertą – zapraszamy do przesłania zapytania drogą mailową lub za pomoocą poniższego formularza.