kurs-podst_1

Pierwsza Pomoc dla każdego

Wielu z nas odczuwa potrzebę poszerzenia swojej wiedzy na temat pierwszej pomocy. Niestety, ilość godzin poświęconych na te zagadnienia w ramach kursu na prawo jazdy lub w ramach szkolenia BHP jest stanowczo niewystarczająca. Ponadto zajęcia te mają często charakter pogadanki… a przecież wiemy, jak niewiele zostanie w naszej głowie z tego co usłyszymy, bez możliwości udziału w ćwiczeniach.

Wychodzimy wiec na przeciw Waszym potrzebom, zapraszając klientów indywidualnych na comiesięczne szkolenia podstawowe. Jeśli nie masz szans zorganizować wśród znajomych i przyjaciół większej grupy raz w miesiącu (z reguły w ostatnią sobotę) zapraszamy Cię na Podstawowy Kurs Pierwszej Pomocy w Stanach Zagrożenia Życia.

Jeśli chcesz – zabierz przyjaciela, dziewczynę lub chłopaka i weź udział w trwającym osiem godzin dydaktycznych  szkoleniu podstawowym. Dowiesz się i nauczysz:
– jak udzielić pomocy ofierze nagłego zatrzymania krążenia,
– jak postąpić z nieprzytomnym, który ma zachowany oddech,
– jak udzielić pomocy w krwotokach i zranieniach,
– jak rozpoznać i unieruchomić podstawowe rodzaje urazów,
– jak postępować będąc świadkiem napadu drgawek, zaksztuszenia, oparzenia itp.

Koszt kursu to 110 pln od osoby netto. Cena obejmuje:
– materiały szkoleniowe,
– ćwiczenia w małych grupach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (ratownicy medyczni z uprawnieniami Instruktora Polskiej Rady Resuscytacji),
– materiały opatrunkowe, korzystanie ze sprzętu ćwiczeniowego (fantomów),
– kawa i herbata, napoje chłodzące w przerwach zajęć,
– imienne zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Zajęcia odbywają się zazwyczaj w Warszawie, przy ul. Św. Bonifacego 100 (w pobliżu centrum handlowego Sadyba Best MAll). Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed terminem szkolenia.

Formularz zgłoszeniowy i terminy najbliższych kursów znajdziesz obok – na pasku “Aktualności”.
Zapraszamy!